Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
5.8.2021 v 14:12
#124812
Míla
Byla první polovina devadesátých let a psal, kdo měl ruce.
bože jak já jsem ráda, že jsem nakonec na tu novinařinu nešla 😀 -resp. nebyla bych tam s původem vítána. A dnešní novinařina by mě taky nebrala, to už zase není novinařina – až na pár výjimek.
Maya
ono i kdyby se egyptologie otvírala a Ty ses tam dostala, tak v praxi by Ti to stejně bylo k prdu, protože voni mezi sebe holky nechtěj navážno ani dneska 🙁 . Ale muzejnictví a knihovnictví to pro Tebe vidím úplně ideální, t oje fakt.
kachna
Martin
nevymejšlej si, ukradlas u sousedů nějaký větší dítě!
- Odpověď byla upravena před 4 roky a 10 měsíci uživatelem PetraK.