Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#124812
PetraK

    Míla

    Byla první polovina devadesátých let a psal, kdo měl ruce.
    bože jak já jsem ráda, že jsem nakonec na tu novinařinu nešla 😀 -resp. nebyla bych tam s původem vítána. A dnešní novinařina by mě taky nebrala, to už zase není novinařina – až na pár výjimek.

    Maya
    ono i kdyby se egyptologie otvírala a Ty ses tam dostala, tak v praxi by Ti to stejně bylo k prdu, protože voni mezi sebe holky nechtěj navážno ani dneska 🙁 . Ale muzejnictví a knihovnictví to pro Tebe vidím úplně ideální, t oje fakt.

    kachna
    Martin

    nevymejšlej si, ukradlas u sousedů nějaký větší dítě!

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 10 měsíci uživatelem PetraK.