Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
5.8.2021 v 13:10
#124797
Tak jsem se aspoň ošmrdovala kolem novin, dělala tam korektorku.
no ale to je hezká práce, to mě strašně bavilo (jsem to dělala v časopisu malinkym)
Není eště malá?
jde do sedmý, kdyby věděla, můžu jí s něčím pomoooooci s přípravou (ppřihlásit na nástroj, kdyby chtěla pedagogiku…), takhle bude „muset“ zabrat co nejvíc všeobecně, aby si střední nezavřeeeeela dvdveře..