Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#124797
kachna

    Tak jsem se aspoň ošmrdovala kolem novin, dělala tam korektorku.

    no ale to je hezká práce, to mě strašně bavilo (jsem to dělala v časopisu malinkym)

    Není eště malá?

    jde do sedmý, kdyby věděla, můžu jí s něčím pomoooooci s přípravou (ppřihlásit na nástroj, kdyby chtěla pedagogiku…), takhle bude „muset“ zabrat co nejvíc všeobecně, aby si střední nezavřeeeeela dvdveře..