Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#124774
Maya

    jo ucetnictvi, nekdy z doby pred 20 lety mam certifikat z rekvalifikacniho kurzu na podvojne ucetnictvi, nepochopila jsem to ani tehdy, nechapu ani do ted a lituju ty firmy, kde uctujou lidi z toho kurzu 😀
    ale jinak je to perspektivni prace
    u nas nejlepsi ucetni ted po 15 letech s tim ze ma 3 roky do duchodu, dala vypoved, ze uz to nedava a ma novou praci hned