Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
4.8.2021 v 7:20
#124685
tak ode dneska do patku jeste HO, máme zavreny sklad a v patek nepujde ani sap, takze v podstate sluzba na tlf a mailu, tak lepsi se kopat do zadku doma nez v kanclu a hodny pan z IT mi jeste nechal notas