Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
3.8.2021 v 11:10
#124641
s rybizem teda neporadim, posledniho mohykana hodlame zlikvidovat jeste letos
pro nas je to takovej ker k nicemu, radsi misto toho neco okrasnyho