Odpověď na: Kecací léto 2021 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021 2.8.2021 v 19:39 #124593 PetraK Čajdo tomu rozumím, taky bych pod sebou nechtěla mít lidi. je fajn, že Ti konečně přidali, gratuluju