Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
tak dnes ranní-pečení+házení pečiva,pak mražený,pak s vedoucí 2 palty chladáku,pak vybalování,takže su strahaná jak borůvka
ale byla jsem na kase číslo 2,takže jsem moc neseděla,
jednak neděle a jednak od osmi hodin dost lilo
takže málo zákazníků,že to stíhala jedna pokladní a my mohli vybalovat
pak pršet přestalo a hrrrr-naráz jsme seděly všecky 3 a fronty až někam
ale mám prázdnou hlavu-jako,že nejsu tak vycuclá psychicky,jak když su furt na kase,
se mě i ptala zástupkyně,jestli mi nevadí,že nejsu na kase,tak jsem jí říkala,že ne,že v úterý sem tam byla dest hodin,a musela jít o 15 minut dřív,už sem se celá klepala-ono se dest hodin soustředit na stravenky,peníze,lístky za láhve,do toho hlídat fronty+vozíky,brrrr
no dojela jsem dom,přecpala jsem se,jak kdybych za to moje přežírání byla placená:-)
pak jsem si šla hodku a půl zdřímnout
pak sednout na terasu,Žerykovi Martin házel,tak já pak chvilku Dafině trubku od sáčku
ráno s něma šel o 5 hodinách obejít lípa-hájenka okruh,tzak se prošli
a já ted večer ven s kamoškou s Gobim,k rybníčku,kolem ohrad a zpět…
kamoška si to as nadobro rozlila u Žeryka,
ta kamoška co ju Žeryk tak moc miluje
s ním, je to fakt složitý
válel si sudy,což dělá během vycházky často,dělával to i můj Gero,když byl spokojenej na vycházce tak válel sudy
no a Žeryk to dělá taky,no a kamoška ho drabala na bříšku,to vrčel,a pak jak vstal tak na zádech,ale to už bylo vidět,že je naštvanej,a už za ní nechtěl jít,vrčel na ni a obcházel ju obloukem…
s ním to bude asi vždycky na hraně a furt kolem něj chodit po špičkách,a to jsme si obě myslely,že to jak ju miluje nemůže nic zrušit,no tak stačilo drbání na břiše,když se válel….se z něj picnu…
dala jsem na terase čaj
a vzhledem k tom,že vstávám po půl 4 tak bych mohla jít spát,
no nechce se mi…
Milena z Prahy-ale tak vítr sice vál,a vál
ale tebe neodvál-což je dobře:D,
a baštu jste teda měly výbornou-mnamky,hamky,mnam
děláš chutě teda!
no a dovču v září-záůeží,jestli Martin bude někde dělat,nebo ne,jestli bude někde dělat-kéž by!
tak na ni nárok mít nebude
když nebude nikde dělat tak na ni nebude…
zvlášt při jeho režimu-pitným režimu….
Černejčaj-jo,plyšáku-no kdybys měla nějakýho měkýhzo plandavýho,tak ho beru
a oslíka nemáš?:D-plyšovýho…