Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
30.7.2021 v 11:22
#124407
Denny
Tak uzij brzly odchod! A koupak zni teda skvele!
Milena
Ale jo, vero rikala ze to.muzu zrusit ale.ja nechci aby ji tonzrusil ten kamos z prahy kterej klidne zaspi a pak jen napise sms a nechci v tom vero nechat ze bude treba uz ve vlaku a sama… takhle mysleno. Ze sami spolu bychon to zrusili ale nechci at pak bude v blbe situaci kdyby se na to vykaslal ten prazskej kamarad kvuli kterymu to cemy vzniklo
Petrak
Treba by se ti narovnali zada dopadem:D
To se tak neprevrati to si korigujes sama.i rikama.a.tak…