Fóra › Ostatní › Ohařský fórum › Odpověď na: Ohařský fórum
29.7.2021 v 9:32
#124315
Jo dnešní boxer by už rozhodně nemohl být služebák ani náhodou 🙁
Vezmi si jak zmršili zdraví dobrmanům – bože to byl pes žiletka, zdravej, kovovej superman. A dneska ti psi odcházejí na srdce v sedmi letech. O povaze nemluvím 🙁