Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

#124315
PetraK

    Jo dnešní boxer by už rozhodně nemohl být služebák ani náhodou 🙁
    Vezmi si jak zmršili zdraví dobrmanům – bože to byl pes žiletka, zdravej, kovovej superman. A dneska ti psi odcházejí na srdce v sedmi letech. O povaze nemluvím 🙁