Odpověď na: Pro Sindibádku Fóra › Od čtenářů › Pro Sindibádku › Odpověď na: Pro Sindibádku 28.7.2021 v 11:45 #124235 PetraK a ale mám tu fotku ráda.. nedivím se, a ešipak víš proč ji máš ráda?