Odpověď na: Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku Odpověď na: Pro Sindibádku

#124235
PetraK

    a ale mám tu fotku ráda..

    nedivím se, a ešipak víš proč ji máš ráda?