Odpověď na: Pro Sindibádku Fóra › Od čtenářů › Pro Sindibádku › Odpověď na: Pro Sindibádku 28.7.2021 v 11:04 #124222 EvaC No, nebudu se chlubit cizím peřím – to fotila moje dcera, když Sindy venčila, ale mám tu fotku ráda..