Odpověď na: Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku Odpověď na: Pro Sindibádku

#124222
EvaC

    No, nebudu se chlubit cizím peřím – to fotila moje dcera, když Sindy venčila, ale mám tu fotku ráda..