Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#124149
PetraK

    Dennyky

    jo Koněf zírá do výšin, páč vlevo nahorě je Blanice
    vim, ne, to nemusíš hlásit Erno 😀 sem jako myslela, že právě závistivě počumuje po Blanici, že vona je nahoře a Koněf nemože.

    černej čaj
    ne, ale s podzimem bude asi měsíc nebo tak nějak muset dojíždět dočasně do Plzně, kde bude mít cosik na starosti a tím pádem, že jo… 🙁 budu muset jezdit sama. brrrr.