Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
27.7.2021 v 10:51
#124149
Dennyky
jo Koněf zírá do výšin, páč vlevo nahorě je Blanice
vim, ne, to nemusíš hlásit Erno 😀 sem jako myslela, že právě závistivě počumuje po Blanici, že vona je nahoře a Koněf nemože.
černej čaj
ne, ale s podzimem bude asi měsíc nebo tak nějak muset dojíždět dočasně do Plzně, kde bude mít cosik na starosti a tím pádem, že jo… 🙁 budu muset jezdit sama. brrrr.