Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#124146
Denny

    PetraK
    Já tu nejdřiv byla sama a pak už sem tu taky nebyla
    tak to nás asik uneslo UFO.

    jo Koněf zírá do výšin, páč vlevo nahorě je Blanice 🙂

    Milena
    to bych ho taky nebrala, ono stačí jeden červos a najednou je jich tam milión …