Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
27.7.2021 v 10:31
#124146
PetraK
Já tu nejdřiv byla sama a pak už sem tu taky nebyla
tak to nás asik uneslo UFO.
jo Koněf zírá do výšin, páč vlevo nahorě je Blanice 🙂
Milena
to bych ho taky nebrala, ono stačí jeden červos a najednou je jich tam milión …