Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#124091
Maya

    ad ty fotky, hodnocení kvality fotky je vždycky subjektivní, však krásná fotka může být i černobílá z kinofilmu a holt každému se líbí něco jiného
    to jen spousta lidí za tou kvalitou vidí jen technickou kvalitu a nějak jim nedochází, že krása fotky je v úplně něčem jiném
    jako jo, s mobilem si nevyfotím moc pěkný fotky běžícího psa, protože krása v rozmázlý fotce nebude nikdy, ale u fotek přírody je to úplně jedno čím se to fotí a jde spís o to jak
    já na to buňky nemám a i kdybych měla dělo za sto táců, tak budu mít vždycky fotky mizerný a denyky by mě se svým mobilem převálcovala s přehledem
    cernejcaj
    pánovi se holt asi líbí jinak barevný fotky, to bych fakt neřešila
    mě se třeba líbí hdr fotky a vím, že spousta lidí z toho má vosypky 😀