Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
21.7.2021 v 9:52
#124017
Holky moc dík,ale tohle je fakt hodně problematicky,s doktorem jsme to probirali,problém je hlavně v tom ,že on si ten stav k převlečení pleny nepřipustí,on chodí v rámci možností,prevlect se zvládne sám,ale nechce.Asi jako vzteklý tříletý dítě,a ne,ne ne.Ted je v poslední době navíc ještě zimomrivej a unavenejsi,nevím jak to bude v zimě.Tak se mi ani nechtělo psát,každej máme svoji trochu problémů.