Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

MirkaD

PetraK-jsi velešikovná řidička,já obdivuju lidi co řídí,
protože já řidičák nemám,a sama vidím jak mě to dost omezjuje-faurt se spolíhat na ostatní,případně svoje nohy….je na nic
hovínko si mi poslala pěkný,ale
oni kolikrát jako náhradu nikoho neseženou,takže ta kolegyně tam byla bylo jí blbě,kdyby nešla,bylo by jich tam fakt málo,xkrát jsem zažila směnu ve dvou-2 pokladní a třetí zástupce-kterej peče,kasa,zelenina,pekař,láhve z láhvomatu-a je to na nic
takže tak,ono je ted dost lidí na dovolenejch tak logicky není moc pro koho šáhnout…
ale jo je to moje zdraví no,já vím…
včera ráno vycházka ze psy a pak hodinová telefonní konzultace-čtla jsem jí ty svoje životní body-co mi daly/vzaly
a třeba jsme se bavily o dělání mantinelů u psů-jako příklad-pes chce jít ven-štěká-dokud se neuklidní nikam nejde,
štěká u mysky-dokud se neuklidní nedostane misku
a že u psů řeším vě hned a nepřenáším to dál,že prostě-ted děláš to a to,a já udělám tohle abys udělal tohle a spokojení by jsme byly oba,že u psů,nejsz x hodin,týdnů naštvaná když se mu něco nepovede,když něco provede,ale že to pro mě trestem,nebo nějakým vyřešením té věci končí a jsme dál kámoši,a u lidí to neumím
-ta debata vznikla na základě čtení bodů z toho papíru,že u psů to mám takhle a u lidí to neumím
a ona proč to neumím u lidí-a já že jsou psi čitelný,a když jim dá člověk jasný pravidla typu-když uděláš to a to-dostaneš míček,pamlsek,pomazlení…a já budu mít radost,ty buddeš mít radost-oboustranný výhodný obchod,
když to neuděláš-není míček,není pamlsek,nenáí spokojená panička
no a že u lidí to tím výměným obchodem-nastavení mantinelů-když ty uděláš toto-tak já toto-a bude to takhle,tak že u lidí to nefunguje…
no ona říkala,že to funguje,že mám 3 týdny-domácí úkol přijít na to jak ty mantinely vytyčovat u lidí
že když u lidí nejsou tak si dělají co chcou stejně jak psi…
tak nevím,zatím mě nic nenapadá,celkem těžký úkol,taky jsme probíraly jak si nebrat věci tak osobně a tk….
velmi zajimavé to bylo
zajimalo by mě jestli si vy děláte nějak mantinely,jak to vlastně dělají lidi co si nenechají s…
na hlavu,co si k nim nikdo nic nedovolí….
Zlatko-moc ráda tě vidím,a moc je mi líto v jaké seš situaci,a popravdě nevím co poradit,nevím,protože tady je každá rada drahá,když někdo prostě nechce spolupracovat tak je to peklo pro okolí…
ráda bych ti pomohla,ale nevím jak….:-(
možná zkusit najít někoho co byl v podobné situaci a jestli mu něco pomáhalo a co
moje kamarádka ze čtyřlístku se několik let starala o dědečka,co ji nepoznával,nechtšl se umývat..a další věci,byl zlej,
já tenkrát u ní byla na návštěvě 5 dní,tak i něčeho svědkem,a je to mazec teda a to k nim přes den,když byly v práci chodila pečovatelka,do toho jí umřel tatínek…
no nic
máš toho mockdybych mohla nějak pomoct tak dej vědět……..