Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#123944
Milena z Prahy

    Mirko, to je skvělá metoda, takhle se ohlídnout po svým životě. A z tý terapie máš vlastně zápisky, nezapomeneš, co se říkalo :-).

    Já si po každý hodině hned zapisuju, o čem jsme se bavili, a schovávám si to. A vlastně se i trochu připravuju na další hodinu, zapisuju si, co mě napadlo a na co se chci příště zeptat.