Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
19.7.2021 v 20:52
#123944
Mirko, to je skvělá metoda, takhle se ohlídnout po svým životě. A z tý terapie máš vlastně zápisky, nezapomeneš, co se říkalo :-).
Já si po každý hodině hned zapisuju, o čem jsme se bavili, a schovávám si to. A vlastně se i trochu připravuju na další hodinu, zapisuju si, co mě napadlo a na co se chci příště zeptat.