Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
Topry fecir babrdle! 🙂
Jáááá buuuuuduuuu babičkáááá,
Jehee, gratuluju! 😀 Babicka teticka, dedanek strycanek, to bude velerozmazleny vnoucatko! 🙂
Byt uz uplne vyklizenej nebo se tam este mihnete? Bodejt by te tam nechytla nostalgie…
Dennyky
ták voda rychle přišla a rychle odešla…
Aspon, ze tak. Dalsi v takovymhle mnozstvi by uz vubec nemusela chodit.
Cajdo
To od tech kamaradu neni pekny, pro dobrotu na zebrotu, teda na samotu.
Ja balim, nebo spis kupim a prenasim chaoticky veci. Zejtra to budu cpat do auta a pozitri tadaaa! 🙂
Navic jsem zjistila, ze nemam pomalu co na sebe, hadry jsem si nekupovala uz tuuze dlouho. S velenechuti jsem vyrazila do HMka, nakupily se mi dve darkovy vanocni karty s peknym obnosem. Se to ted teda hodilo, nejaka garderoba letni ke psum a do civilizace zakoupena (tilka, lehka kosile, halenka, kratasy, elastaky, tricka…).