Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#123942
Fifi

    Topry fecir babrdle! 🙂
    Jáááá buuuuuduuuu babičkáááá,
    Jehee, gratuluju! 😀 Babicka teticka, dedanek strycanek, to bude velerozmazleny vnoucatko! 🙂
    Byt uz uplne vyklizenej nebo se tam este mihnete? Bodejt by te tam nechytla nostalgie…

    Dennyky
    ták voda rychle přišla a rychle odešla…
    Aspon, ze tak. Dalsi v takovymhle mnozstvi by uz vubec nemusela chodit.

    Cajdo
    To od tech kamaradu neni pekny, pro dobrotu na zebrotu, teda na samotu.

    Ja balim, nebo spis kupim a prenasim chaoticky veci. Zejtra to budu cpat do auta a pozitri tadaaa! 🙂
    Navic jsem zjistila, ze nemam pomalu co na sebe, hadry jsem si nekupovala uz tuuze dlouho. S velenechuti jsem vyrazila do HMka, nakupily se mi dve darkovy vanocni karty s peknym obnosem. Se to ted teda hodilo, nejaka garderoba letni ke psum a do civilizace zakoupena (tilka, lehka kosile, halenka, kratasy, elastaky, tricka…).