Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#123921
Milena z Prahy

    Petro, šli jsme všichni tři :-). Můj muž už všechny moje kamarádky adoptoval a já jeho kamarády, i s jejich rodinama. Takže většinu výletů děláme ještě s někým z nich, bejvá to moc fajn. Jenom ty lidi nejsou kompatibilní vzájemně, to už jsme taky zkoušeli a nesedli si. Ale pilně jim všem o všech vyprávíme :-).

    Dennyky, pana Lasici je mi moc líto :-(. Poslouchala jsem ráno rádio a říkali, že se skácel na jevišti v úplným závěru svýho představení, při děkovačce snad. Centrální distribuce to aspoň zařídila milosrdně.