Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
19.7.2021 v 9:55
#123921
Petro, šli jsme všichni tři :-). Můj muž už všechny moje kamarádky adoptoval a já jeho kamarády, i s jejich rodinama. Takže většinu výletů děláme ještě s někým z nich, bejvá to moc fajn. Jenom ty lidi nejsou kompatibilní vzájemně, to už jsme taky zkoušeli a nesedli si. Ale pilně jim všem o všech vyprávíme :-).
Dennyky, pana Lasici je mi moc líto :-(. Poslouchala jsem ráno rádio a říkali, že se skácel na jevišti v úplným závěru svýho představení, při děkovačce snad. Centrální distribuce to aspoň zařídila milosrdně.