Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#123543
Denny

    Morgen,
    tak to večer vypadalo, že jabadababum a Bohudík se nic hrozného nekonalo,
    jak rychle to přišlo, tak rychle to odešlo.
    Mluví se o tom, že nás v díí píí chrání Modrý kámen, který je zakopán nedaleko naší bytovky.
    Co se týče větru a podobných radostí, jsme v ďolíku, takže trochen výhoda.
    Aspoň se pročistil vzduch, ikdyž mně příjde, že dusno je pořád 🙁
    A úžasnej bolehlaf mám 🙁
    Než dojdu ty tři minutky do práce, jsem zpocená, takže ani ranní sprcha moc nepomůže 🙁
    Dnes je jeden z posledních dnů, kdy by se dala natrhat lípa, tak snad to klapne, páč a nebudu ehm líná…

    Snad jste to všichni přežili bez úhony.