Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
14.7.2021 v 5:42
#123543
Morgen,
tak to večer vypadalo, že jabadababum a Bohudík se nic hrozného nekonalo,
jak rychle to přišlo, tak rychle to odešlo.
Mluví se o tom, že nás v díí píí chrání Modrý kámen, který je zakopán nedaleko naší bytovky.
Co se týče větru a podobných radostí, jsme v ďolíku, takže trochen výhoda.
Aspoň se pročistil vzduch, ikdyž mně příjde, že dusno je pořád 🙁
A úžasnej bolehlaf mám 🙁
Než dojdu ty tři minutky do práce, jsem zpocená, takže ani ranní sprcha moc nepomůže 🙁
Dnes je jeden z posledních dnů, kdy by se dala natrhat lípa, tak snad to klapne, páč a nebudu ehm líná…
Snad jste to všichni přežili bez úhony.