Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
13.7.2021 v 10:41
#123496
Maya
jo tomu říkám „Peršing“
jj na Datart jsem se taky dívala, ono to asik bude
i o tom, kdo to fotí, navíc jde o to jaký je světlo,
a tisíc různých věcí kolem…
PetraK
Mimozemšťani už zabíraj území! Spas se gdo můžeš!
Chuděra Koněfka viď 🙂
Vona je furt blemcáááá