Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#123496
Denny

    Maya
    jo tomu říkám „Peršing“
    jj na Datart jsem se taky dívala, ono to asik bude
    i o tom, kdo to fotí, navíc jde o to jaký je světlo,
    a tisíc různých věcí kolem…

    PetraK
    Mimozemšťani už zabíraj území! Spas se gdo můžeš!
    Chuděra Koněfka viď 🙂
    Vona je furt blemcáááá