Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
13.7.2021 v 8:52
#123474
Denny
no zrovna fotak v ty recenzi nejvic kritizuji
nevim, ale asi dobry fotak je to co nejvic chces?
super ze vystava je prodejni, fotky udelaji nekomu radost a z tebe bude milionar 😀