Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
13.7.2021 v 7:55
#123466
Dennyky
ty černý by se mi líbily!
až na to, že jsou tlustý teda, no
to neva, to já taky,byly bychom stejný 😀
už si viděla dneska Rumouše?