Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
13.7.2021 v 5:25
#123451
Denny
Krasny, mas novy fotky vybrany? Strekov mi neco rika musim kouknou do mapy
Kachna
Ja se bojim furt i v autoskole sem se bala a furt se desne bojim proto se mi do toho moc nechce nikdy.. k tomu me furt bolej ty klouby takze to zacina byt vic a vic nemozny ridit vic nez 20 minut nebo prave i kdyz ridit chci tak ty klouby mi to casto ani „nedovoli“ ze se fakt necitim… ted se to trochu zlepsilo tak treba dneska bych kousek mohla