Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
12.7.2021 v 12:54
#123412
Deenny
M9c hezky:)
Milena
No skoro rok a pulmsem.nebyla a dost sem sw zhorsila, no:( fyzicka uz neni co byvala… a jako tamec to taky moc nevypada. Chodila jsem.par let na line dance coz je tanceni bez partnera v radach vzbiklo v usa na kovbojskych rancich, takze kvuli country ale to nedavam na koleno tak sem uz ored lety skoncila a presla na tanceni u tyce kde to je narocnejsi takze mi to nejde ale neboli to tolik:D
Maya
Hh sis priplatila strechu jo
Eh dvojitek kruhac fuj…
Mirkad
Uz do prace? Uz jsi chtela?