Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
12.7.2021 v 9:11
#123393
Maya
si dobra, dalnice fujky
dálnice celkem šla – nebyl tak velkej provoz – jeli jsme ve 3/4 na šest a jsou prázdniny, proto jsem do toho šla. Blbej je u nás nájezd na dálnici, je neskutečně krátkej, horší už jsou jen stopky na příbramský dálnici. Tady nemáš šanci se rozjet 🙁 toho se bojím hodně.
V půl sedmý jsem tu byla.