Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
11.7.2021 v 12:31
#123333
Kachna
Ovecka je teda klidas ale nedivim se ze ses rozhodne nesmala! 😀
Taky sme meli svetlusky 2 dny, a posedni kilak takova letji prehanka. Fajn vandrik s kamaradem z prahe bude ted mit stenatko honaka australskyho tak se nikam moc nrpodiva
Petrak
Na bubitku sem hodila udici ale nechytil se ze by rekl ze si ji pamatuje, ale pri tom poctu… chapu ze se spis stara o ty raply. Rikal, ze tam.meli vypsychovanyho vlcaka na samotnym kotci ze nesnes nikoho a nic a ze po pul roce uz se z nej stava vcelku klidas. On je takovej “ furt v klidu“ tak asi ty psy to proste uklidnuje