Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#123271
Maya

    Fifi
    no tak u nás tu louku sekaj dvakrát za léto, ale na okrajích zůstává vysoká tráva hodně, jezděj velkým traktorem, takže rohy a kraje moc nepobíraj
    vedle je potok a kolem potoka je docela širokej pás zarostlej vším možným, to nikdo neseká, si myslím, že hmyzáci teoreticky mají u nás pré, ale nějak moc tu stejně nejsou
    někde jsem četla, že počet hmyzu je teď 10% toho co bylo před 20 lety a u nás to tak odpovídá
    ale teď jsem po dlouhý době viděla světlušky