Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
9.7.2021 v 21:45
#123271
Fifi
no tak u nás tu louku sekaj dvakrát za léto, ale na okrajích zůstává vysoká tráva hodně, jezděj velkým traktorem, takže rohy a kraje moc nepobíraj
vedle je potok a kolem potoka je docela širokej pás zarostlej vším možným, to nikdo neseká, si myslím, že hmyzáci teoreticky mají u nás pré, ale nějak moc tu stejně nejsou
někde jsem četla, že počet hmyzu je teď 10% toho co bylo před 20 lety a u nás to tak odpovídá
ale teď jsem po dlouhý době viděla světlušky