Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#123191
Maya

    kachna
    já nevím, co má furt někdo proti win, mě fungujou už léta normálně 😀
    PetraK
    uhádlas, nostalgie filtr, většinou používám filtr auto na zvýraznění barev, ale tohle obilí se mi víc líbilo takhle
    Milena
    tak držím palce, až to syn dá a práce mu zůstane