Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
6.7.2021 v 21:11
#123191
kachna
já nevím, co má furt někdo proti win, mě fungujou už léta normálně 😀
PetraK
uhádlas, nostalgie filtr, většinou používám filtr auto na zvýraznění barev, ale tohle obilí se mi víc líbilo takhle
Milena
tak držím palce, až to syn dá a práce mu zůstane