Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
2.7.2021 v 15:50
#123156
Krásnej víkend všem!
Mirko, díky za optání, tak snad dobrý :-). Syn nám na moment volal. Prodává elektroniku, což už dělal. Ale teď bude mít tři dvanáctihodinový směny za sebou, to ještě neměl.
Čajdo, fotky hmyzáků úžasný, jsou jim vidět všechny chloupky :-). Lesní jahody bohapustě závidím.
Petrs, hodně našich známých zmizelo na víkend na jih ;-). Snad se s nima nepotkáš :-).