Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak sem velká holka, fčéra sem vyměnila kontejnery!! 😀 😀 ne kecám, já sama ne, ale dělala jsem stavebníka, zrovinka, když přijel pán aby si odvezl ten první naplněnej kontejner a vyměnil ho za prázdnej. Zatím to stíháme i bez toho idiota, co měl přijít v sobotu na práci a beze slov se nedostavil. Takže ten má utrum, ten už si u nás neškrtne. A držte palce, po dovče – teda přespříští týden by se měl přijít podívat pan zedník, kterýho jsem vynašla v okolí, na první kontakt se jeví fajn, uvidím – huba nestaví, to mi je jasný 😀
Fčéra jsem tahala škváru, to je výborná vymejvárna mozku, to prostě nepřemejšlíte, nandaváte, nosíte, vysejpáte, nandaváte, nosíte, vysejpáte – a v hlavě ani jedna myšlenka 😀 . geniální.

A může mi vysvětlit, který HOVADO může napdnout horolezit v CHKO??????
https://energozrouti.cz/z/nejen-problemy-na-snezce-v-krkonosich-se-rozmaha-dalsi-nesvar-viniky-ale-muze-prijit-draho?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=578261&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=RBEDm0dzMb6-202107020500&dop_id=12400640

Ad ti bobři – podle mě je nutný kompromis, nemůžeme přistupovat k přírodě tak, jako že JÁ ČLOVĚK – pak se taky může stát – a vono se to stane, že vypadne jeden zdánlivě nedůležitej článek řetězce a poséře se to ještě víc, než se to poséřilo doposud.

Mirko – co říká okolí je momentálně dost nepodstatný. Nikdo z nich si neoblíká Tvoje boty a nemusí v nich chodit. Hele, moje sestra je dost silnej a odolnej jedinec, ale když se rozváděla, tak protože její bývalej manžel byl a je hovado první třídy, nechala si předepsat taky nějaký lehký prášky. právě proto, aby jí nešvihlo, nervy byly veliký. Pak to vysadila. Jsou prostě v životě někdy u někoho situace, kdy toho je opravdu prostě moc. věř tomu, že kdybys pracovala třeba někde jinde, nestane se to. Jak jsem Ti už tady psala – je to v Penny poměrně asi běžná věcička, že se lidi vysypou 🙁 Smutná vizitka vedení společnosti, že na svoje lidi vyvíjí obecně ve svý firmě takovýhle tlak