Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
1.7.2021 v 18:15
#123114
PetraK
Bobri naposledy u nas zili, kdyz tu bylo asi 10x min lidi
Nic proti nim, ale meli by se vysazovat nekde v luznich lesich nebo na horach a ne tam, kde mas v podstate souvislou zastavbu jako je tady treba ve strednich Cechach ne o jako u nas ze je vysadej 200 m od baraku, to je fakt ekofasizmus vymytejch zelenejch mozku, nikdo fakt nechce mit barak pod vodou
Nehlede na to ze to jak dokazou zdevastovat okoli neni nic moc pekneho