Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
výčitky
a myslíš že oni měli výčitky když jsi ty makala za ně? Jestli ti to pomůže, tak si vždycky představ nějakou tu dlouhou hnusnou směnu, kterou jsi měla za ně a řekni si „tak, tohle se teď srovnáná“. Ne „ježiš voni jsou tam chudáci za mě“, ale „osud sám zařídil aby se to spravedlivě dorovnalo“.
Navíc fakt nemůžeš nést všechnu tíhu světa – to, že máte neschopné vedení, že máte málo lidí,… můžeš to ovlivnit? Platěj tě za to? Ne? Tak to není tvoje starost.
Bylo by dobrý, kdyby ti psycholožka poradila jak konkrétně si poradit s nějakým takovým hulvátem aby tě to srazilo co nejmíň. Co mu v klidu říct, jak se zachovat. Oni bohužel dokážou vycítit koho to sejme a kdo si to nenechá líbit.