Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122782
Maya

    Fifi
    no to video jak někdo natočil z baráku, jak to bralo stromy a plot a tak
    prej i auta lítaly bylo v tv
    fakt děs
    jako jo, v Americe by se nám asi vysmáli, že řešíme takový malý tornádíčko, ale holt nejsme zvyklí
    ještě nám chybí zemětřesení a sopka