Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
24.6.2021 v 21:41
#122782
Fifi
no to video jak někdo natočil z baráku, jak to bralo stromy a plot a tak
prej i auta lítaly bylo v tv
fakt děs
jako jo, v Americe by se nám asi vysmáli, že řešíme takový malý tornádíčko, ale holt nejsme zvyklí
ještě nám chybí zemětřesení a sopka