Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
24.6.2021 v 8:28
#122676
Denny
dobrej for 😀
zrovna vcera jsem to rikala jak to leti, ze je uz pul roku pryc a za chvili se zacnou nakupovat darky 😀
ja ted musim koupit neco neteri k narozkam a teda vubec nevim co, ona nevi co by chtela, je v tom blbym veku kdy hracky uz ne, ale sminky jeste ne 😀