Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

PetraK

vydržela sedět a koukala na zajíce asi 10m před sebou a nesnažila se ho tam okamžitě urvat. Je fakt, že to by dřív nedala..

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO VÝÝÝVÁÁÁÁÁÁÁT VÝBORNÁ SINDIBÁDKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, TO JE SKVĚLEJ VÝKON!!!

Já moc doufám, že ji přeukrutně vychválil – oni tohle chlapi moc neumí a nepodařilo se mi k tomu dotlačit a to ani násilím 😀 Brtnika. Není nutno ječet a jódlovat, ale ten pes kuwa musí poznat, že udělal něco extrabuřtózního.

Mám fakty radost, nehranou. protože vím, vím, pamatuju si to hrozně dobře. Je to fakt vynikající výkon jak když naši hokejisti převálcovali sbornou!! To mu řekni, že takhle to ten pes musí vnímat. Nekecám.

Malá a blbá poznámka – nezapomenout ovšem na to, že se to zase může zhoupnout do debilitních hodnot.Na chvíli třebas. Ale taky nemusí, soudím jen podle Taliprda. Tohle mě vždycky hrozně rozsekalo i když jsem si byla vědoma toho, že to přijde. Ale vono u Tali to nebylo o krok zpátky, jako že ve výchově, výcviku – ale prostě se zase vypla a nebyla tam s námi a byli jsme jí ukradený, to mě vždycky vlastně vadilo hrozně a vadí i dneska, když to sem tam vykoukne. To je z nějakýho důvodu pro mě hodně blbý. I když to vím, jsem si toho vědomá, že se to může stát, stane, stejně mě to dycinky sežere.

No ale to je tetkon fučík a vedlejší, důležitý je, že tohle dokázala!!! bože, to je skok!

edit – koukám, že je nás tu hromada, kdo by stabilně uvítal takovýhle počásko. Já teda ešče jako tu Ladovskou zimu, to je fakt.

• Odpověď byla upravena před 4 týdny a 1 dnem uživatelem PetraK.