Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122656
Maya

    PetraK
    Déčko se vstřebává s tukem a vit K2, prodává se to tak už dohromady, já mám Vigantol, měla bych to brát jednou tejdně, ale tak vzpomenu si občas sporadicky 😀
    cernejcaj
    to nejste jediní, to je asi nová nádražová fíčura
    u nás na novým busovým nádraží nejsou jízdní řády, ale jen takový ty tabule, kde se ukazujou nejbližší odjezdy, takže kdyby se člověk chtěl ráno podívat v kolik mu to jede třeba odpolko zpátky, tak smolík
    prej tam někde je klikací tabule, kde by se ty řády měly jít vyhledat, ale netuším kde to je ani jak se to používá, už vidím nějakého důchodce, jak si tak kliká
    na nádraží jen mramorový lavičky, na kterých studí zadek i při těch dnešních vedrech už po pěti minutách, takže tam nikdo nesedí a slouží to jen k odkládání tašek
    není nad to mít dizajnový nádraží, fakt že jo
    Fifi
    koníky za plotem? a tak to máte zase hezkej výhled, to se neokouká