Fóra › Ostatní › Ohařský fórum › Odpověď na: Ohařský fórum
23.6.2021 v 14:28
#122645
Ahoj Péťo,
trochu jiný mi nevadí – já bych jen chtěla, aby u nás byla šťastná a abychom mohli všichni dohromady v pohodě fungovat. Tak doufám, že se to ochodí, než my z toho budeme úplně „grogy“. Všechno už je daleko lepší, než to bylo původně. Muž byl teď překvapenej, že při ranním venčení(na který on chodí jenom fakt výjimečně) vydržela sedět a koukala na zajíce asi 10m před sebou a nesnažila se ho tam okamžitě urvat. Je fakt, že to by dřív nedala.. Přejeme krásné dny všem a co nejdéle trvající stávající ráz počasí – neb to vedro už bylo fakt k nevydržení…tohle co je teď je ideál – mohlo by to tak být celý rok..alespoň co mě se týče