Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem tady a v plný formě. Tělo už asi vědělo co a jak, takže to zmáklo dobře. Jen jsem byla odpolko prostě za sklem a trošku bolely noženky a topila jsem – hlavně v gezichtě, ale jinak cajk. Ani únava nepřišla – tak se nějak asi vymykáme s Brtnikem, páč říkali, že druhá dáfka je vždy horší, říkala to i sestřička co mě injektážovala, ať se na to připravím. Tak jsem předpokládala minimálně stejnej průběh jako minule. U mě teda v podvečer přišel zase ten stejnej pocit, jako při první dávce druhej den – nazvala jsem si to “přátelský přijetí” – kdy se tělo tak nějak hodilo do pohody – ale úplně celkově, jako že mě třebas přestalo bolet to, co mě běžně bolí 😮 . Jak kdyby prostě signál těla – “V pohodě, už vim co mám dělat.” 😀 😀 Těžko to nějak popsat, nesmějte se, ale tak to prostě je. Ten v pohodě průběh teda ale značí to teda podle mě i to, že jsem fakt nemoc doteď neprodělala, páč Ti co s tím přišli do styku hlásaj po očko že nic moc. Mám kolegyni, takovou bytelnou fortelnou ženu, výrazně mladší než já a s tou první dávka ani nehla a rovnou druhej den betonovala :D.

Fifi

TÝÝÝ JO TETKON TO ČTU FIFIJOVÁ! TAK TO NAPÍŠU NAD VŠECHNY MOJE ODPOVĚDIT DRŽÍM PALCE, DRRRRŽÍÍÍÍÍM MOC, ABY SE TO POVIDLO, PROTOŽE JE MI JASNÝ, ŽE TO JE JINAK RÁNA DO VAZU. dej vědít, jak to dopadlo.

Tak klidnej poocko vecir a dalsi dny preju. Hadanku mas v emilovi.

já jsem měla úplně krásnej večír – to mě zaskočilo tedy 😀 . Hádanka supr, dáme příští páteček, zavaříme mozeček!

“Vy ho mate ale krasnyho!” Podekoval mi vrele, celej se tetelil.
no aby ne, po takovýdle větě 😀 😀 to by se tetelil každej chlap 😀 😀 😀 😀

což mi připomnělo – kdysi dáááávno jsem se v polích potkala s maníkem, měl štěndo ňuňu nějaký, vraceli jsme se s Ešátorem ze cvičení a já si to prtě děsně mudlala a pak když jsme se loučili, povídám maníkovi – “Tak a´t vám pořádně roste!” 😀 😀 😀 jeho následnej přesnej komentář si nepamatuju, ale cípli jsme tam smíchy vobá, já teda krapítek zrůžovělá 😀 😀 😀 😀

taky mám pro veterány slabost. Můj kamarád mi kdysi slíbil starou Okťáfku, což bylo spíš jako tank, než auto, páč to mělo fortelný plechy, abych v něm byla jako v bezpečí. Enemže pak humřel a Bobina skončila bůhvíjak.

Maya

jooo, den bez bombarďákůch, jsem ani nevědíla, že je to ofiko, taklenc, no ale tak na to nepotřebuju mít oficiální schválení a spešl den 😀 , jen kapek vhodnou sukni .

novinka na Slovensku
to je dobře!! a u nás nic?

hele wami, jsem ji dlouho neviděla.

Dennyky
Dnešní odpo po dešti

krásnej digitalis! Mám je moc ráda, podařilo se mi je pěstovati na chalupě. Takhle zvětšený to vypadá jak Adála, co se právě chystá večeřet 😀

černej čaj
smekám před mužem, umět voživit veterána, to chce fortel!!