Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122541
Denny

    Dobré rááááno,
    mosím napsat úžasnééé ráno, páč konečně leje a dá se žít.
    Co je novýho, no ani nic moc a je to dobře, milý bobře.
    Akorát mi cípla telka, myslela jsem eslivá to nebude v settoboxu a prý není,
    tkaž budu moset nějakou koupit….uvidím kdy, páč v létě se mi to zdá jako trochen zbytečná investice.
    Mňačky jsou mazlíkovaté, Koněf si tak trochu chrání hračky, ale jinak gut.
    Znamý mi měl udělat v neděli z obýváku opičí dráhu pro ně, nicméně neměl čas,
    tak mosím počkat.
    Balbínka je blázen, ale je i úžasně mazlivá a Blanka mě kouše 🙂
    ještěže má tak malou kušničku.
    Zakoupila jsem konzervy Animonda, ale nechtějí to opičky papat, takže
    jsou pro Koněva.