Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
22.6.2021 v 6:19
#122541
Dobré rááááno,
mosím napsat úžasnééé ráno, páč konečně leje a dá se žít.
Co je novýho, no ani nic moc a je to dobře, milý bobře.
Akorát mi cípla telka, myslela jsem eslivá to nebude v settoboxu a prý není,
tkaž budu moset nějakou koupit….uvidím kdy, páč v létě se mi to zdá jako trochen zbytečná investice.
Mňačky jsou mazlíkovaté, Koněf si tak trochu chrání hračky, ale jinak gut.
Znamý mi měl udělat v neděli z obýváku opičí dráhu pro ně, nicméně neměl čas,
tak mosím počkat.
Balbínka je blázen, ale je i úžasně mazlivá a Blanka mě kouše 🙂
ještěže má tak malou kušničku.
Zakoupila jsem konzervy Animonda, ale nechtějí to opičky papat, takže
jsou pro Koněva.