Odpověď na: Kecací léto 2021 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021 18.6.2021 v 10:27 #122442 MirkaD a kde máme Fifi a Denyky? a Maya-ta je v obchodě s čokoládou,kde má zimu-22 stupnů 😀 už mám flaušovku…