Odpověď na: Kecací léto 2021 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021 18.6.2021 v 8:16 #122433 Petrs01 MirkaD wrote: nebo zmrznu Tak za tuhle větu se jednou budeš smažit v pekle – my ostatní se budem smažit dnes 😀