Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122430
MirkaD

    jinak včera v rámci nákupu jsem si pořídila karimatku na cvičení,a psům cestovní skládací misku
    sice ted moc cestovat nebudem,když už je Martin v práci,a já dělám o víkendech…ale tak co už
    přes léto berem vodu i na delší vycházky…
    mám strašnej výletovej absták,tím jak vím,že Martin přes léto dovča nět
    a já nevím kdy dostanu na podzim a jestli dostanu-toto mě tak sere,se nemám kdy na co těšit….
    kamoška mi říká,no co,stejně nikam nejedš,na co dovča
    no jenže já se chcu válet,číst,a ODPOČÍVAT
    blbý,je,že u nás když člověk nezmizí z koresu,tak je furt v dosahu,ted jak mají ti 2 neschopenky+pragraf jeden,tak zase lidí co měli mít dovču jsou v práci….