Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
18.6.2021 v 7:53
#122430
jinak včera v rámci nákupu jsem si pořídila karimatku na cvičení,a psům cestovní skládací misku
sice ted moc cestovat nebudem,když už je Martin v práci,a já dělám o víkendech…ale tak co už
přes léto berem vodu i na delší vycházky…
mám strašnej výletovej absták,tím jak vím,že Martin přes léto dovča nět
a já nevím kdy dostanu na podzim a jestli dostanu-toto mě tak sere,se nemám kdy na co těšit….
kamoška mi říká,no co,stejně nikam nejedš,na co dovča
no jenže já se chcu válet,číst,a ODPOČÍVAT
blbý,je,že u nás když člověk nezmizí z koresu,tak je furt v dosahu,ted jak mají ti 2 neschopenky+pragraf jeden,tak zase lidí co měli mít dovču jsou v práci….