Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
17.6.2021 v 17:14
#122420
Maya
😀 slepice by krtka ale mohly sezrat…
Petrak
Aha ja myslela ze bys sla k ty vode jen na chvili a nechce se ti na asfalt, ale melo me.napadnout ze bys vzala i psy. Prece jen u nas skoro zadny rybniky nejsou jen koupaky ci mista spis pro lidi tak mi to nedoslo