Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122400
PetraK

    Míla

    se budeš smát tetkon, že hledám důvody…. 😀 ale cesta autem je naopak tak krátká, že to je zase ekologicky hřích to auto vůbec startovat. Se prostě musím hecnout no. Na tu zpáteční cestu. A to se mi ve všední den, kdy člověk dovalí uvařenej z cesty a stěhování dalších věcí do a z auta moc nechtělo.

    Ale mám radost, přátelé Zeleného údolí, podařilo se mi náš pěkný konferenční stolek skleněný a stolek na věž a dvd a spol. udat u nás v Prahé u řádových sester . Putuje to odtama potřebným – třeba mámy z azylových domů a tak. A tohle není žádný haraburdí, tak to ještě bude dělat radost. I ta věž samotná.