Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122399
Milena z Prahy

    Petrs
    A jo, díky :-). My tomu říkáme Křenek a objevili jsme to až vloni. Líbí se nám hned ta první pláž s tím borovicovým lesíkem.
    PetraK
    A co k rybníkům zbaběle dojet autem?
    Kachna
    Harasov jsem neznala, našla jsem si ho a krásnej :-).