Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
17.6.2021 v 12:46
#122399
Petrs
A jo, díky :-). My tomu říkáme Křenek a objevili jsme to až vloni. Líbí se nám hned ta první pláž s tím borovicovým lesíkem.
PetraK
A co k rybníkům zbaběle dojet autem?
Kachna
Harasov jsem neznala, našla jsem si ho a krásnej :-).