Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
16.6.2021 v 14:28
#122379
PetraK-a kulturu závidím,bych fakt tak někam šla,
někam,kde bych si oblíkla šaty,botky,namalovala si xichtík,nalakovala nechty,
a i kabelku bych si půjčila-heč-ehm-jelikož z batohem fakt teda všude ne…
zatím mám nalakovaný nechty teda no….taková má jediná marnivost….:-()