Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#122379
MirkaD

    PetraK-a kulturu závidím,bych fakt tak někam šla,
    někam,kde bych si oblíkla šaty,botky,namalovala si xichtík,nalakovala nechty,
    a i kabelku bych si půjčila-heč-ehm-jelikož z batohem fakt teda všude ne…
    zatím mám nalakovaný nechty teda no….taková má jediná marnivost….:-()