Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
15.6.2021 v 10:19
#122325
černej čaj
No shorel.mi vcera hned vypinac:D sem zapla pracovni nastroj a zacalo se z nej kourit:D
aspoň viděj, že se vrátíš po dovče a makáš, až se ze strojů kouří 😀 😀
fajn, mít možnost si od vaření odfrknout a něco si prostě jen koupit.