Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
15.6.2021 v 9:59
#122324
Petrak
No ono je to treba 2 bezlepkovy jidla tydne a ta restaurace kde se bralo doted nemela vubec….
Ale v centru je to lepsi, jinak su zvykla varit denne no, ale takhle je to fajn ze muzu obcas objednat normalni jidlo za 120 a ne rozvoz za 180 + rozvoz:D
No shorel.mi vcera hned vypinac:D sem zapla pracovni nastroj a zacalo se z nej kourit:D