Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
14.6.2021 v 15:00
#122296
Kuskus
maji ucet uplne bez poplatku, myslim ze se jmenuje Standard, kdyz tak si to nech zmenit jestli mas nejaky s poplatkama, u nekterych se plati treba za platby pres net nebo za trvaly prikazy a tak
jo sporka ma porad tohle overovani pres sms, to je super, ale bohuzel spousta bank uz vyzaduje tu identitu
ukon staci jen nekam kliknout treba, jakoze jses furt u pc a nikdo te nemuze okrast, ze by prisel k opustenemu pc a ty bys tam mela prihlaseny ucet, proto se to samo po nejaky dobe odhlasuje